newsyArtykuły o Lancii
„Anioły i Demony” z Lancią Delta w roli głównej
chłopekLancia Polska, 05-05-2009 13:23:29

 

Linia obecnie produkowanych samochodów występowała już zarówno w filmach włoskich, jak i zagranicznych. Ostatni model Delta został wprowadzony na międzynarodowe rynki nie tylko reklamą, ale wręcz „mini produkcją filmową”, w której Richard Gere występował przy dźwiękach muzyki skomponowanej przez samego Ennio Morricone, a Lancia Delta była głównym motywem obrazu.

LanciaObecnie Lancia Delta została zaangażowana do nowego przeboju filmowego „Anioły i Demony”, opartego na motywach bestsellerowej powieści Dana Browna pod tym samym tytułem, który jest kontynuacją słynnego „Kodu Leonardo Da Vinci” wyreżyserowanego przez Rona Howarda, z Tomem Hanksem w roli Profesora Langdona. Premiera filmu będzie miała miejsce w maju.

Udział marki w tym filmie wydaje się naturalny ponieważ obraz w pełni wyraża charakter całej linii Lancii: „anioły, to odniesienie do emisji, a demony do osiągów”. Można dostrzec bardzo wyraźne podobieństwo pomiędzy dualnym w swym znaczeniu tytułem filmu i cechami samochodów linii Lancia – Delta, Musa i Ypsilon, z zaawansowanymi jednostkami napędowymi: TwinTurbo Multijet o pojemności 1,9 litra i mocy 190 KM, Multijet o pojemności 1,3 litra i mocy 95 lub 105 KM.

Aby unaocznić tę dwoistość, Lancia na premierę filmu wprowadzi na rynek Deltę, Musę i Ypsilon w charakterystycznej kolorystyce – białe nadwozie i błyszczący, czarny dach. Wnętrze będzie w czarnej kolorystyce, Airtex w Ypsilon i Musa, a skóra i sportowa Alcantara w Lancii Delta. Oprócz dualizmu kolorystycznego, te trzy modele Lancii będzie łączyć bogactwo wyposażenia, takie jak: klimatyzacja, światła przeciwmgielne, odtwarzacz radio/CD/MP3, skórzane pokrycie kierownicy z wbudowanymi przyciskami do obsługi radia, system Blue&Me i aluminiowe obręcze kół.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama