newsyArtykuły o Lancii
Lancia Delta a upadek "Muru Berlinskiego"
chłopekwww.lanciapress.pl, 29-10-2009 09:40:05

 

Lancia kontynuuje kierunek zaangażowania w kwestie społeczne poprzez udział w jednej z najważniejszych uroczystości ostatnich lat. Upadek Muru Berlińskiego na zawsze zmienił historię, a dziś wyraźnie wzrasta symboliczna wymowa tego wydarzenia, jako walki o obalenie barier fizycznych, ale przede wszystkim tych kulturowych.

9 listopada bieżącego roku flota samochodów Lancia Delta towarzyszyć będzie licznym gościom - osobistościom świata polityki, przedstawicielom wielkich organizacji i świata show biznesu na ulicach niemieckiej stolicy, aż do Bramy Brandenburskiej, gdzie odbędzie się spektakularna ceremonia dla uczczenia rocznicy upadku Muru Berlińskiego.
Wyrazem udziału Lancii będzie także kostka domina, stworzona specjalnie na Festiwal Wolności, na której marka odciśnie swoje DNA, wyrażając poprzez własne wartości ten historyczny moment.

"Delta" to symbol różnicy, czynnika, który jest motorem każdej ewolucji, każdej zmiany na lepsze i dlatego limuzyna Lancii zawsze była nośnikiem komunikatów i akcji, które stawiały wyzwanie status quo.
Przykładem tego typu zaangażowania jest kampania reklamowa z udziałem Richarda Gere, która uczuliła opinię publiczną na kwestię tybetańską i poruszająca „30-sekundówka" emitowana na początku roku, na rzecz uwolnienia Aung San Suu Kyi, Laureatki Pokojowej Nagrody Nobla w 1991 roku. Ten ostatni projekt zrodził się przy okazji 9. Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla, który miał miejsce w grudniu w Paryżu, a który w tym roku odbędzie się właśnie w Berlinie, zaraz po obchodach dwudziestej rocznicy upadku Muru Berlińskiego.

10. Światowy Szczyt Laureatów Pokojowej nagrody Nobla rozpocznie się 10 listopada. Głównym jego tematem ma być obalenie „murów" społecznych i kulturowych, które nadal „wznoszą się" w wielu częściach świata. Lancia będzie Głównym Sponsorem Szczytu, a flota samochodów Lancia Delta oddana do obsługi wydarzenia będzie miała zaszczyt towarzyszyć Noblistom, którzy pojawią się na Szczycie.

 

Źródło: www.lanciapress.pl

 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama