newsyNews
Lancia sponsorem łyżwiarstwa
chłopeklanciapress.pl, 12-03-2010 12:53:52

W dniach 22-28 marca b.r. Turyn ponownie stanie się światową stolicą łyżwiarstwa dzięki Mistrzostwom Świata w Łyżwiarstwie Figurowym. Sceną tego prestiżowego wydarzenia będzie hala sportowa Palavela, a wspierać je będzie Marka Lancia w roli oficjalnego sponsora, przekazując do dyspozycji organizatorów flotę swoich samochodów.

Potwierdzając swój udział w promowaniu tej dyscypliny sportowej, Marka podkreśla wspólne dla nich walory: elegancję i temperament. Impreza w Turynie będzie 100 edycją organizowaną przez Międzynarodowy Związek Łyżwiarski (ISU). Weźmie w niej udział 250 sportowców z 50 krajów, 300 dziennikarzy i około 50 tysięcy widzów, nie licząc ponad 300 milionów widzów, którzy będą oglądali rywalizację zawodników w telewizji.

„Gwiazdą" ceremonii otwarcia będzie fascynująca Lancia Aurelia B20 GT z 1953 r.

Licznym oficjalnym delegacjom Krajowych Federacji oraz członkom Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw Świata, któremu przewodniczy Lavinia Borromeo Elkann, towarzyszyć będzie flota samochodów złożona z modeli Lancia Musa, Delta i Phedra.

Ponadto, Karolina Kostner, zdobywczyni złotego medalu podczas Mistrzostw Europy w Tallinie - w dowód uznania od Lancii - będzie miała do swojej dyspozycji Ypsilon ELLE ze specjalnej, limitowanej serii dostępnej w sprzedaży na głównych rynkach Europy.

Ta oryginalna wersja narodziła się dzięki współpracy między Lancią i ELLE - markami, które są symbolami kobiecości i nowoczesności oraz które co roku wyznaczają w swoich dziedzinach trendy w modzie dla kobiet.

Tegoroczne Mistrzostwa Świata są jednym z wydarzeń objętych sponsoringiem przez Lancię, Markę, która spośród imprez sportowych postrzega łyżwiarstwo figurowe jako naturalny wyraz swoich własnych wartości. Dzięki temu podobieństwu stylu powstał „Lancia Ice", projekt, w którym Lancia wspiera łyżwiarskie drużyny mężczyzn i kobiet oraz który towarzyszył najważniejszym łyżwiarskim imprezom we Włoszech w ciągu ostatnich lat: „Christmas Gala" pod koniec 2006 r., „Kings on Ice 2007" z udziałem Jewgienija Pluszenki, „Lancia Lovers on Ice 2007" w Catanii, „San Valentino Galà Lancia Ice 2008" w Turynie oraz trzykrotnie imprezom „Golden Skate Awards" (2007, 2008 i 2009).

Źródło www.lanciapress.pl

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama