newsyNews
Bogaty kalendarz w Lancia Cafe
chłopeklanciapress.pl, 02-09-2010 07:32:18

 

Po sukcesie pierwszych trzech edycji, powraca Lancia Café, miejsce spotkań światowych artystów i producentów urządzone na tarasie hotelu Excelsior na Lido di Venezia. Miejsce to służy także do przeprowadzania bezpośrednich wywiadów z reżyserami i aktorami.

 

Także w tym roku będzie to miejsce, w którym osobistości Festiwalu będą mogły się spotkać, również po to, aby posmakować aperitifu w wyrafinowanym i relaksującym otoczeniu.

 

Lancia Café, jest więc symbolem Lancii, która to piąty rok z rzędu jest Głównym Sponsorem Festiwalu Filmowego w Wenecji. Marka oddaje do dyspozycji organizatorów Festiwalu flotę Lancii Delta w wersji "Hard Black", charakteryzującej się ekskluzywnym matowym kolorem nadwozia w połączeniu z błyszczącym, czarnym dachem, czyli najlepszym wyrazem włoskiej elegancji.

 

W dniach trwania Festiwalu flota dostarczona przez Lancię będzie towarzyszyć osobistościom i gwiazdom kina w ich przemieszczaniu się po Lido i przejazdach pod czerwony dywan.

 

Podczas imprezy, w Lancia Café będą miały miejsce imprezy oraz spotkania, organizowane nie tylko przez Lancię, ale także wydarzenia o niepowtarzalnym i zachwycającym uroku, których kalendarz jest jeszcze opracowywany, ale o niektórych z nich można już poinformować.

 

W dniu otwarcia, pierwszego września, na tarasie w Hotelu Excelsior, przed Lancia Café specjalna Lancia Delta Hard Black z autografami złożonymi przez osobistości ze świata rozrywki, filmu i przemysłu - jedyny taki egzemplarz - wjechał spektakularnie na czerwony dywan, gdzie pozostanie przez cały czas trwania Festiwalu, wzbogacana kolejnymi, nowymi autografami najważniejszych postaci światowego kina. Samochód zostanie potem przekazany na rzecz Fundacji Mandela.

 

W niedzielę, 5 września odbędzie się ceremonia przyznania prestiżowej nagrody "Diamenty dla Włoskiego Kina" przyznawanej włoskiemu kinu przez publiczność wenecką już po raz ósmy.
Ponadto wieczorem, w poniedziałek 6 września, w Lancia Café odbędzie się ekskluzywna kolacja dedykowana twórcom filmowym, organizowana przez markę Lancia oraz przez firmę Finch & Partners. Wieczorem 8 września odbędzie się impreza zorganizowana przez miesięcznik „Ciak", na której będzie świętowane również 25-lecie tego czasopisma filmowego kierowanego przez Pierę Detassis.

 

Lancia Café odwiedzi wielu znamienitych gości, w tym również Maurizio Galimberti, jeden z najważniejszych współczesnych włoskich fotografów, szczególnie cenionym przez gwiazdy filmowe ze względu na swój unikalny styl i oryginalną technikę.

 

Również w tym roku obecność Galimbertiego jest idealną okazją do uwiecznienia przy pomocy jego Polaroidu aktorów znajdujących się w Lancia Café. Gościem specjalnym będzie piękna amerykańska aktorka Jo Champa, promotorka kina włoskiego w Hollywood, a teraz także renomowana producentka.

 

Oczekuje się również obecności licznych delegacji. W piątek, 3 września, w Lancia Café odbędzie się spotkanie włoskiej i międzynarodowej prasy z delegacjami filmów "Reing of Assassins" reżysera Su Chao-pin i współreżysera Johna Woo z Michelle Yeoh, „Gorbaciof" reżysera Stefano Incerti z Toni Servillo, "Pocałunki, których nigdy nie dano" reżyserki Roberty Torre. Następnie odbędzie się impreza na cześć filmu "Somewhere" w reżyserii Sofii Coppoli, z udziałem Stephena Dorffa, Elle Fanning, Benicia Del Toro, Michelle Monaghan oraz pięknych włoskich aktorek Laury Chiatti i Simony Ventury.

W sobotę 4 września przyjdzie kolej na delegację filmu "A Woman" w reżyserii Giady Colagrande oraz na imprezę na cześć filmu "Sturdust" w reżyserii Nicholasa Provosta z udziałem Dennisa Hoppera, Jona Voighta i Jacka Nicholsona; 7 września przybędzie delegacja chilijskiego filmu "Post Mortem", biorącego udział w konkursie, zaś w piątek, 10 września, gościć będzie delegacja filmu "Burney's version" z bardzo oczekiwanym Dustinem Hoffmanem, oraz innymi aktorami jak Paul Giamatti, Rosamund Pike i Minnie Driver.

 

Sponsorując 67. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji, Lancia potwierdza wybór kina, jako dziedziny sztuki i kulturowego wyrazu, z którymi identyfikowane są wartości marki. To bardzo ścisły związek, o którym świadczy zarówno bezpośrednie uczestnictwo kilku sztandarowych modeli Lancia w znanych filmach, jak i wsparcie, którego od 2006 roku marka udziela najważniejszym festiwalom filmowym - tym, które wyróżniają się klasą i stylem, znaczeniem i międzynarodowym charakterem. Przypomnijmy też, że od 2008 Lancia Delta jest oficjalnym samochodem najbardziej prestiżowych festiwali filmowych, oraz że była „niekwestionowanym bohaterem" sugestywnych spotów reklamowych z Richardem Gere i rewolucyjnego marketingu w filmie "Anioły i demony".

 

Źródło: lanciapress.pl

 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama