newsyNews
Warsaw Fashion Street 2009
chłopekGrzole, 13-07-2009 15:54:15

W dniu 28 czerwca 2009 roku ulice Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście w Warszawie zmieniły się w aleję luksusowej mody, wyrafinowanej kultury, szlachetnego designu, niekłamanej urody i wyjątkowych aut marek Lancia i Alfa Romeo. Impreza trwała od rana do późnego wieczoru. Trakt Królewski tętnił życiem jak przystało na prawdziwie europejskie miasto, kawiarnie zapełnione niczym włoskie odpowiedniki, piękne pojazdy marek Lancia (Delta, Musa i Ypsilon Versus) oraz Alfy Romeo (Mito, Brera i Spider) ustawione w sposób umożliwiający nieskrępowany i nieograniczony kontakt z nimi. Pięknie ubrane urodziwe hostessy były świetnie przygotowane do prezentowania walorów aut, skutecznie zachęcały do przymiarek we wnętrzach pojazdów. Sprzedawcy chętnie udostępniali foldery obu marek (jako atut organizacyjny trzeba podnieść to iż nie zabrakło ich aż do samego końca prezentacji). Każdy zainteresowany miał okazję otrzymać zaproszenie na jazdy testowe. Obleganie aut i zainteresowanie nimi wskazuje jednoznacznie na trafiony czas i miejsce prezentacji.

Przybyłem na imprezę dosyć późno Mimo tego ulica Nowy Świat zapełniona spacerowiczami przypominała (nawet pod wieczór!) czołową rzymską atrakcję turystyczną czyli Schody Hiszpańskie. Z kilku zadaszonych scen rozlegała się muzyka poważna w wykonaniu m.in. uczestników Konkursu Chopinowskiego. Pokaz mody skupił wielkie zainteresowanie podobnie jak pokazy wizażystów wykonujących w specjalnie zaprojektowanym studio swoje realizacje. Bank BZ WBK miał swój pawilon prezentujący ofertę banku. Dopełnieniem tego były luksusowe pojazdy koncernu Fiat. Kolejny raz jej ważnym akcentem był udział pojazdów marki Lancia.
Warsaw Fashion Street Show trzeba ocenić jako udaną imprezę trafiającą w gusta i zapotrzebowanie społeczne.
Poniżej fotki mojego autorstwa wykonane mało profesjonalnie gdyż komórką jednak, mam nadzieję, oddające choć częściowo to co miało miejsce. W uzupełnieniu wybrane linki do innych stron www z informacjami o tej imprezie:

 

www.wiadomości24.pl

www.sophisti.pl

www.interia.pl

szmatrix.blox.pl

www.we-dwoje.pl

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama