newsyNews
Family Day
chłopekFAP, LKP, 24-07-2009 23:35:48

Członkowie rodzin pracowników mogli zobaczyć miejsca pracy swoich najbliższych, a także zapoznać się z procesem produkcji samochodów, odwiedzając najważniejsze działy fabryki tj. spawalnię, lakiernię i montaż.

Oczywiście nie mogło na terenie firmy samochodowej zabraknąć wystawy pięknych samochodów marek Fiat, Alfa Romeo, Lancia,  Abarth i Fiat Professional. Można było wziąć udział w licznych konkursach i zabawach. Przybyłym Gościom swoimi występami umilały czas: Kabaret Łowcy.B, Kasia Cerekwicka oraz kultowa grupa T. Love. Zapewne wszyscy, którzy przybyli w tę niedzielę do zakładu w Tychach świetnie się bawili pomimo pogody „w kratkę", a gościliśmy około 22 tyś. pracowników wraz z rodzinami.

Dzień Rodzinny Fiat Auto Poland ma już kilkunastoletnią tradycję  - tegoroczny był już trzynastą edycją imprezy.

Dzięki traktowaniu jako członkowie wielkiej rodziny FIAT otrzymaliśmy zaproszenia na tą imprezę. W tym miejscu pragniemy serdecznie za nie podziękować osobom z Dyrekcji Handlowej FAP, w szczególności p. Małgorzacie Głażewskiej. Środowisko lancistów w Tychach reprezentowali: Prezesjm, Tomasz i Grzole. Z uwagi na charakter imprezy nie mogło zabraknąć współmałżonków oraz pociech. Arcymiłym akcentem tej imprezy były zaproszenia a na ich tytułowej stronie zdjęcie ukazujące zeszłoroczną wystawę pojazdów marki Lancia z aktualnej linii modelowej oraz prezentację wybranych pojazdów należących do klubowiczów z LKP. Serdecznie pozdrawiamy uczestników święta koncernu FIAT.

Imprezę opisywano w internecie dość licznymi relacjami. Poniżej kilka przykładowych linków:

Autokult.pl

moto.wp.pl

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama