newsyZloty i Spotkania
Operacja Borne Sulinowo
chłopekMartusia i Kondziu, 05-08-2009 10:10:24

Borne1

 

W dniach 31.07-02.08 w miejscowości Borne Sulinowo miało miejsce kolejne spotkanie miłośników marki Lancia organizowane przez naszych drogich Watażków.

 

Chata Watażków

 

Gmina Borne Sulinowo położona jest w południowo-wschodniej części województwa zachodniopomorskiego. Na jej terenie znajduje się 57 jezior o powierzchni powyżej 1ha, z czego największe jest jezioro Pile, w którym mieliśmy przyjemność się kąpać : yesyes :
W sobotnie południe pojechaliśmy kolumną 7 Lancii – Musa, Lybra, Beta, Kappa, Thesis, Delta oraz Y pod ratusz, na pamiątkowe zdjęcie oraz wręczenie nagród za pokonanie najdłużej trasy oraz za najpiękniejsze auto.

 

Borne Sulinowo

 

Najdłuższą trasę pokonali Kondziowie swoim Y, natomiast konkurs piękności wygrali Mopiki, a dokładnie ich śliczna Musa ;) Nagrody wręczone były przez najstarszego mieszkańca Borne Sulinowo. W dalszej części zlotu zajmowaliśmy się głównie integracją oraz zajęciami typowo rekreacyjnymi - bitwa o hamak, przejażdżki quadem z Wujkiem Maciejem ;)

 

Miłośc pomiędzy klubami kwitnie!


Atmosfera był wspaniała, organizatorzy zadbali o każdy szczegół, piękne miejsce, a pogoda.. jak marzenie : buja w oblokach :
Najgorzej było opuścić Borne Sulinowo i wrócić do domu..
Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla Watażki i Oli za zaproszenie i zorganizowanie całej imprezy oraz dla dziewczyn, Beaty, Basi i jeszcze raz Oli za przepyszne jedzonko!

 

Kobitki

 

Autor relacji Marta


Autorzy relacji

 

 

[ Album Karolci ]

[ Album Watażki ]

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama